fbpx

شروط اعادة المنتج

إذا كان المنتج الذي يصل إلى العميل مكسورًا ، أو ظهر تدهورًا واضحًا في ألوانه ، أو تعرض لأي معلومات مضللة ، فيمكن للعميل شحن المنتج إلى Brandoogroup في غضون 14 يومًا والاستفادة من فرصة الإرجاع والاستبدال. في هذه الحالة ، يتم دفع رسوم الشحن بواسطة Brandoogroup .

من أجل إرجاع المنتجات ضمن نطاق حق السحب ، يجب إرسال المنتج الذي تم شراؤه في صندوقه الأصلي وعبوته سليمة ، كاملة مع فاتورته وجميع الملحقات.

تكاليف الشحن للإرجاع والاستبدال تخص العميل.

بعد وصول المنتج إلينا لاسترداد الأموال ؛ يتم إجراء الفحوصات اللازمة في غضون 7 أيام.

يتعين على العميل التحقق من المنتج واستلامه أثناء تسليم المنتج. إذا لوحظ أحد المواقف المذكورة في المادة 2 في المنتج ، فيمكنك إرسال تقرير إلى ضابط الشحن ، مع دفع مبلغ ضدنا ، ويمكنك الاستفادة من فرصة الإرجاع والاستبدال.

في حالة عدم استلام العميل للمنتجات المشتراة ببطاقة ائتمان من شركة الشحن وإعادة المنتج إلى شركتنا ، يتم تحصيل رسوم الشحن للمرة الثانية.

Ürün İade Şartları

Müşteriye ulaşan üründe kırılma, renklerinde gözle görülür bir bozulma, ya da herhangi bir dezenformasyona uğraması görülmesi durumunda, müşteri ürünü 14 gün içerisinde BrandooGroup firmasına kargolayabilir, iade ve değişim imkanından yararlanabilir. Bu durumda kargo ücreti Brandoogroup tarafından ödenir.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve ambalajına zarar verilmemiş, faturası ve tüm aksesuarları ile birlikte tam olarak gönderilmesi gerekmektedir.

İade ve değişimlerde kargo ücreti müşteriye aittir.

Ücret iadesi ürün tarafımıza ulaştıktan sonra; gerekli incelemeler yapılıp 7 gün içerisinde gerçekleşmektedir.

Müşterinin, ürünün teslimi esnasında ürünü kontrol edip teslim alması gerekmektedir. Eğer üründe 2. maddede sayılan durumlardan birisi görülürse kargo görevlisine tutanak tutturarak, tarafımıza karşı ödemeli olarak kargolayabilir, iade ve değişim imkanından yararlanabilirsiniz.

Kredi kartı ile satın alınan ürünlerin müşteri tarafından kargo firmasından teslim alınmaması ve ürünün tekrar firmamıza geri dönmesi durumunda 2. kez kargolama ücreti müşteriden tahsil edilmektedir.